drewniane domki letniskowe

Od 2016 r. posiadam do wynajęcia 5 drewnianych domków letniskowych. Każdy przeznaczony dla 4 osób z możliwością dostawki. W domku znajduje się łazienka z prysznicem, duży salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Ponadto każdy z tych parterowych domków posiada własny zadaszony taras i jest w pełny wyposażony.

Na terenie obiektu do dyspozycji gości znajduje się basen dla dzieci o średnicy 3,6 m oraz duża trampolina, w przygotowaniu plac zabaw dla dzieci. Domki położone są przy ulicy Rzemieślniczej 4 na dużej, ogrodzonej działce, z terenem rekreacyjno-wypoczynkowym. Miejsce jest bardzo urokliwe, na działce znajdują się piękne sosny i słychać świergot ptaków, jest cicho i spokojnie.

Usytuowanie domków pozwala na zapewnienie poczucia intymności. Na działce znajduje się drewniana altana oświetlana nocą, miejsce na grill oraz bezpieczny parking na terenie posesji. Cały teren jest ogrodzony. Użyczamy gościom leżaki do wypoczynku. Za płotem las i 700 metrów do kąpieliska.Są to jedyne domki letniskowe drewniane w mieście.
Borne Sulinowo to miejsce wypoczynku i noclegu umożliwiające relaks, odpoczynek i regenerację sił w przyjemnym otoczeniu jezior i lasów, dlatego warto do nas przyjechać.

Cena za dobę za 1 domek – 150 zł.