drewniane domki letniskowe

Posiadam do wynajęcia 11 drewnianych domków letniskowych. Każdy przeznaczony dla 4 osób z możliwością dostawki. W domku znajduje się łazienka z prysznicem, duży salon z aneksem kuchennym oraz sypialnia. Ponadto każdy z tych parterowych domków posiada własny zadaszony taras i jest w pełny wyposażony.

Na terenie obiektu do dyspozycji gości znajduje się basen dla dzieci o średnicy 3,6 m oraz duża trampolina, plac zabaw dla dzieci. Domki położone są przy ulicy Rzemieślniczej 4 na dużej, ogrodzonej działce, z terenem rekreacyjno-wypoczynkowym. Miejsce jest bardzo urokliwe, na działce znajdują się piękne sosny i słychać świergot ptaków, jest cicho i spokojnie.

Na drugiej, ogrodzonej działce znajduje się kolejne 6 nowo postawionych, takich samych domków. Od 2019 roku do dyspozycji gości udostępniamy kryty basen, z nastrojowym, nocnym oświetleniem. Zdjęcia wkrótce.

Usytuowanie domków pozwala na zapewnienie poczucia intymności. Na działce znajduje się drewniana altana oświetlana nocą, miejsce na grill oraz bezpieczny parking na terenie posesji. Cały teren jest ogrodzony. Użyczamy gościom leżaki do wypoczynku. Za płotem las i 700 metrów do kąpieliska.Są to jedyne domki letniskowe drewniane w mieście.

Borne Sulinowo to miejsce wypoczynku i noclegu umożliwiające relaks, odpoczynek i regenerację sił w przyjemnym otoczeniu jezior i lasów, dlatego warto do nas przyjechać.

Wiosną i jesienią domki są ogrzewane (w cenie 15 kW, przy większym zużyciu – dopłata 0,70 zł za każdy dodatkowy kW)

Brak ukrytych opłat, możliwość wystawienia faktury, cena 160 zł za domek za dobę (4 osoby, piąta osoba – 30 zł dopłaty). 
Pobyt 1-2 dni weekendowy, cena 200 zł.

Doba hotelowa od 12:00 do 10:00.